کیف چرم مارک جیپی که خوردنی بود

در اینجا ما لازم می دانیم از چرم گوساله اصل که به خوبی تثبیت شده و قلب بسیاری از دوستداران کیفیت را به دست آورده است مانند کیف چرم مارک جیپ برای شما بگوییم.

کیف های مشکی به ظاهر زیبایی می بخشند و بیش از یک فصل خدمت می کنند. اما شایان ذکر است که این یک لذت گران قیمت است. او یک جایگزین عالی پیدا کرد – چرم فشرده.

نوعی دانش بلافاصله این سؤال مطرح می شود: “چرم فشرده چیست؟” این یک چرم معمولی است که حاوی تزئینات و سایر ضایعات مختلف یک همکار طبیعی است.

این ماده بسیار ارزان است، اما به سرعت فرسوده می شود، شکل خود را از دست می دهد. با این حال، کیف های کرومی مورد تقاضا هستند و کاملاً جایگزین چرم اصلی می شوند. متأسفانه، همه نمی توانند آن را بپردازند.

این یک چرم مخملی بسیار بادوام است که در کیف های زنانه کاملاً خود را نشان داد. اگرچه این ماده دمدمی مزاج است، اما غنی به نظر می رسد و نیازی به دکوراسیون اضافی ندارد.

این ماده در سال 2012 محبوبیت خود را به دست آورد. چرم سافیانو، پوست گوساله یا پوست گوسفند طبیعی است. با استحکام، اصالت بافت مشخص می شود.

کیف های سافیانو معمولا در سایزهای بزرگ دوخته می شوند. چنین لوازم جانبی وضعیت “ابدی” را دارند. آنها نرم و لطیف هستند. تمیز کردن آسان و حفظ شکل عالی این کیف ها را محبوب کرده است.

جزئیات کمد لباس در طول زمان تغییر شکل نمی دهد، در برابر رطوبت مقاوم است. در لمس بیشتر شبیه چرم است. چنین چیزی را می توان برای مدت طولانی استفاده کرد، چنین کیفی برای مدت طولانی ظاهر اصلی خود را از دست نمی دهد.

منبت یک نوع پرداخت منحصر به فرد و منحصر به فرد است. بیشترین علاقه هنگام تقلید زیر پوست تمساح یا حیوانات دیگر مشاهده می شود: مارها، تمساح ها، ایگواناها.

این اثر با فشار دادن مواد ایجاد می شود. این تکنیک مشابه چاپ روی کاغذ است. به لطف این، لوازم جانبی حجیم، برجسته هستند.

در فرم تمام شده، آنها بدتر از همتای طبیعی خود به نظر نمی رسند. یک کیسه ساخته شده از پوست تمساح واقعی نیاز به سرمایه گذاری زیادی دارد.

اگر در نظر بگیریم که 1 سانتی متر از مواد 40 دلار هزینه دارد، قیمت محصول نهایی فوق العاده خواهد بود! این لوازم جانبی برند هستند و در تعداد کم تولید می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.