کیف مدارک چرمی که کارت های بانکی را خالی از پول می کرد

از آنجایی که عاشق سفر هستید، ممکن است عاشق کاوش در بناهای تاریخی، سواحل، نقاط توریستی، پارک ها، موزه ها، مراکز خرید و غیره باشید.

ممکن است برای یک سفر بدون دردسر به ابزارهای مناسب با خود مانند کیف مدارک چرم نیاز داشته باشید.

یک کیف می تواند انتخاب مناسبی برای مسافران برای بسته بندی تمام وسایل ضروری باشد. حیرت زده! برای کدام نوع کیف خرید کنیم؟

خواه برای دانشجویان، متخصصان شاغل، بچه ها، مردان، زنان باشد، بازار پر از انتخاب های فراوان است. گاهی اوقات، انتخاب یکی که با پیش نیازهای شما مطابقت دارد دشوار خواهد بود. در تلاطم قرار نگیرید! ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم!

وقتی مردم برای خرید کیف مدارک بیرون می روند، اغلب در انتخاب مدارک کیف سردرگم می شوند. این به این دلیل است که انواع مختلفی از کیف ها وجود دارد و هر کدام نام متفاوتی دارند.

بهترین راه برای انتخاب کیف این است که بدانید برای چه چیزی به آن نیاز دارید و بهترین نوع کیف برای آن مناسب است.

همچنین ممکن است علاقه مند باشید: چگونه یک کیسه نایلونی پرادا تقلبی را تشخیص دهیم:

کیف مدارک
کوله پشتی
کیف باگت
کیف کلاچ
روی کلاچ تا بزنید
کیف های پیام رسان
توت
کیف دافل
کیف دوره گرد
کیف های کراس بادی
کوله پشتی
کوله پشتی که به عنوان کوله پشتی (UK) نیز شناخته می شود، کیفی است که در پشت قرار می گیرد. این کیف دارای دسته‌های دوتایی است که وقتی کیف را روی یک یا هر دو شانه می‌بندد، کیف را پشتیبانی می‌کند.

استفاده: از کوله پشتی می توان برای حمل بارهای سنگین یا هر وسیله دیگری استفاده کرد. بنابراین، بیشتر مورد علاقه دانشجویان و کوهنوردان است.

کیسه باگت که به دلیل شکل شبیه به نان باگت فرانسوی نامگذاری شده است، کیسه ای مستطیل شکل است که از کناره بسیار بلند و از بالا به پایین کوچک است. این کیف به‌عنوان کیف پولی طراحی شده است، اما فضایی مانند یک کیف حمل و نقل دارد.

استفاده: یک کیف باگت بزرگ برای یک روز کاری معمولی ایده آل است زیرا فضای داخلی جادار دارد. یک کیف باگت کوچک برای بیرون رفتن شبانه ایده آل است.

یک کیف کلاچ مستطیل شکل است که طول آن بلند و اضلاع کوچکتر است. این کیسه کلاچ نامیده می شود که به دلیل نحوه نگه داشتن آن به دلیل نداشتن دسته و از این رو شخصی که آن را حمل می کند باید آن را کلاچ کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.