پسر بچه ای که اسلایم تمیز کننده خودرو در حلقش گیر کرد

بسیاری از مردم نمی دانند که اسلایم تمیز کننده خودرو می تواند کثیفی را از دکمه های داشبورد ماشین خارج کند، درست مانند تمیز کردن صفحه کلید کامپیوتر. ما حتی می‌توانیم از آن برای تمیز کردن دریچه‌های خودرو استفاده کنیم، که کارآمدتر از انتظار شماست.

اگر در مورد طرز تهیه اسلایم تمیزکننده ماشین کنجکاو هستید، برای دانستن روش های آسان به ادامه مطلب بروید.

مطمئناً آنچه را که این برای شما به ارمغان می آورد را دوست خواهید داشت و باعث می شود که یک ماشین به عنوان نو خوب به نظر برسد.
چیزهایی که باید آماده شود: فنجان های آب
بوراکس
رنگ خوراکی (هر رنگ دلخواه شما)
1 بطری 4 اونس چسب المر (می تواند شفاف باشد)
کاسه یا هر ظرف دیگری
دستکش پلاستیکی

ساختن لجن پاک کننده به سادگی بازی با آن است. در اینجا مراحل تهیه یک دستور العمل اسلایم تمیز کننده ماشین آورده شده است. قبل از شروع کار حتما از دستکش پلاستیکی استفاده کنید.

مواد را مخلوط کنید؛ در یک کاسه، یک بطری 4 اونس از چسب Elmer، نصف فنجان آب و پنج قطره رنگ خوراکی بریزید. آنها را خوب با هم مخلوط کنید. تا حدی یک گود تمیز کننده را تشکیل می دهد. کنار بگذارید.

بوراکس را اضافه کنید: در ظرفی جداگانه، ¼ فنجان بوراکس بریزید. یک فنجان آب اضافه کنید. خوب هم بزنید تا پودری دیده نشود و همه چیز حل شود.

دو مخلوط را اضافه کنید: دو مخلوط را با ریختن مخلوط آب بوراکس در گود تمیز کننده مخلوط کنید. مطمئن شوید که آنها را کاملاً ترکیب کنید.

خمیر را به دست بیاورید: مخلوط را ورز دهید و به شکل خمیر یا توپی در آورید تا خشک شود. اگر فکر می کنید هنوز کاملا آبکی است، در صورت نیاز کمی بوراکس اضافه کنید.

این کار را تا زمانی که احساس کنید مخلوط به حالت لکه دار در می آید متوقف کنید. لجن تمیزکننده چسبنده برای از بین بردن گرد و غبار و کثیفی خودرو بسیار مناسب است.

از لجن برای تمیز کردن ماشین استفاده کنید: با کار هنری انجام شده، اکنون می توانید با استفاده از لجن تمیز کننده خانگی خود شروع به تمیز کردن ماشین خود کنید.

می توانید آن را روی دریچه کثیف بچسبانید و قبل از بیرون کشیدن آن چند ثانیه صبر کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.