پادری گلیم سنتی که از موی نوزادان بافته شده بود

این ظاهر ورودی است که بر اولین برداشتی که ساختمان خواهد گذاشت تأثیر می گذارد.

در هر صورت از یک شخص، مکان یا محصول – اولین برداشت مهم ترین است.

ورودی ها یا در واقع همان پادری گلیم سنتی باید الزامات مختلفی از جمله طراحی جذاب، توان عملیاتی بالا (حتی در زمان اوج مصرف) و عملکرد را برآورده کنند.

تشک‌های ورودی در طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها و طرح‌ها موجود هستند، بنابراین می‌توان آن‌ها را با هر فضای داخلی تطبیق داد و زیبایی ورودی را بهبود بخشید و ظاهری حرفه‌ای، شیک و انحصاری به آن بخشید، که اولین تاثیر عالی را تضمین می‌کند.

حتی بین تمیز کردن، تشک های ورودی همیشه باید عالی به نظر برسند، حتی اگر هزاران نفر از آنها عبور کرده باشند.

مزایای تشک های ورودی در بسیاری از سیستم های ارزیابی ساختمان، مانند LEED آمریکایی (رهبری در انرژی و طراحی محیطی) و BREEAM بریتانیا (روش ارزیابی محیطی استقرار تحقیقات ساختمانی) شناخته شده است.

سیستم مناسب تشک های ورودی به بهبود کیفیت هوای اتاق، بهبود آکوستیک، افزایش ماندگاری مواد مورد استفاده برای ساخت کف در فضای داخلی و کاهش هزینه های نظافت و نگهداری کمک می کند.

بنابراین، LEED استفاده از سیستم های ورودی دائمی حداقل 3 متر (تا 1.8 متر در نسخه های قبلی LEED) را در همه ورودی های معمولی از بیرون و ورودی های گاراژهای سرپوشیده توصیه می کند.

تشک های ورودی هزینه های نظافت را کاهش می دهند.

بر اساس گزارش انجمن بین‌المللی تامین بهداشتی، یک سازمان بین‌المللی که تولیدکنندگان تمیزکننده و تجهیزات نظافتی را جمع‌آوری می‌کند، ۷۰ تا ۸۰ درصد گرد و غبار، خاک و سنگ‌ریزه در ساختمان‌های عمومی از خارج وارد شده و در طبقات پخش می‌شود.

در عرض 20 روز، 1000 نفر می توانند 9.6 کیلوگرم خاک (ISSA) را با کفش های خود وارد ساختمان کنند.

آزمایشات انجام شده توسط آزمایشگاه BST در طول 11 ماه نشان داده است که در شرایط آب و هوایی بد میزان کثیفی آلوده می تواند 12 برابر بیشتر باشد.

در ساختمان های تجاری در مقیاس بزرگ با مناطق پر رفت و آمد، ممکن است روزانه 5000 راهرو وجود داشته باشد.

مزایای استفاده از سیستم تشک ورودی خوب در صرفه جویی سالانه در هزینه های نظافت قابل اندازه گیری و قابل مشاهده است.

هرچه کثیفی بیشتر در ورودی محبوس شود، کمتر در هوای داخل ساختمان شناور می شود.

تشک های ورودی اولین مانعی هستند که از ورود کثیفی به داخل ساختمان جلوگیری می کنند که می تواند تا 85 درصد کثیفی را در خود نگه دارد.

تشک های ورودی به بهبود کیفیت هوای داخل کمک می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.