وجود حوله استخری تاچ در جهیزیه نوعروسی موجب درگیری بین دو خانواده شد

حتماً از خود می پرسید که چند بار باید حوله استخری تاچ را بشویید، پاسخ صادقانه این است که باید هر چند روز یکبار آنها را عوض یا تمیز کنید.

به این دلیل که حوله های صورت با مواد شیمیایی و ترکیبات متعدد صابون، آرایش، کرم های صورت، پاک کننده های صورت، خمیر دندان، آلاینده های کثیفی، چربی پوست و غیره مواجه می شوند.

بنابراین، اگر نمی‌خواهید جوش، جوش یا آکنه روی صورتتان ایجاد شود، باید حوله‌ی کثیف خود را بیشتر تمیز کنید.

علاوه بر این، اگر پوست چرب مستعد آکنه دارید، باید حوله صورت خود را بیشتر تعویض کنید، به این دلیل است که وقتی صورت را با استفاده از حوله خشک می‌کنید، باکتری‌های پوست به صورت جلو و عقب منتقل می‌شوند.

علاوه بر شستشوی معمولی، ضروری است که حوله صورت را بدون آلودگی و باکتری با خشک کردن کامل حوله در فاصله زمانی بین دو بار استفاده کنید.

یک حوله مرطوب یا مرطوب مکان ایده آلی برای رشد مخمر، کپک و باکتری است. بنابراین، باید حوله را پس از استفاده از حمام خارج کنید و آن را بیرون در نور خورشید آویزان کنید تا در هوای تازه خشک شود.

این یکی از راحت‌ترین احساس‌ها است که بعد از دوش گرفتن با طراوت یا حمام آرامش‌بخش، خود را در یک حوله حمام نرم و نرم بپیچید.

همانطور که از نام آن پیداست، حوله حمام به شما کمک می کند تا بدن خود را بعد از حمام خشک کنید، به همین دلیل است که باید زمان و پول خود را صرف انتخاب حوله حمام مناسب خود کنید.

حوله های حمام یکی از بزرگ ترین ابعاد از 20*40 تا 30*58 را در خانواده حوله ها ارائه می دهند. با این حال، آنها در مقایسه با ورق های حمام که از 35 در 60 تا 40 در 70 هستند، اندازه کوچکتری دارند.

می‌توانید حوله‌های حمام مختلفی را پیدا کنید که بر اساس رنگ، سبک، بافت، لمس و احساس دسته‌بندی می‌شوند.

به عنوان مثال، شما طیف گسترده ای از حوله های حمام را در بازار دارید، از ترکیب بامبو گرفته تا پنبه مصری، علاوه بر این، می توانید پنبه 100 درصد، پنبه ترکی و پنبه شانه شده را نیز پیدا کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.