فرش 9 متری خاطره کویر کاشان در منزل ملکه الزابت دزدیده شد

اگرچه فرش هایی نظیر فرش 9 متری خاطره کویر کاشان مانند گذشته رایج نیستند و هنگام طراحی داخلی، مردم در درجه اول با انتخاب یک کفپوش مناسب و زیبا راهنمایی می شوند، اما به ندرت می توان آپارتمانی بدون حداقل یک فرش پیدا کرد.

مطابق با روندهای پرطرفدار مانند سبک صنعتی اسکاندیناوی، فضای داخلی دیگر تحت سلطه فرش در سرتاسر سطح زمین نیست، بلکه فرش های کوچکی هستند که لهجه ای زیبا و تکمیل کننده دکوراسیون هستند.

یکی از کارمندان شرکت کاورسرویس متخصص در زمینه فروش و اجاره فرش و موکت از مزایا و معایب فرش می گوید.

کلمات انتقادی در مورد “غبارگیرها” را احتمالا همه شنیده اند، اما خالی از لطف نیست. فرش ها هم عملکرد عملی و هم زیبایی شناختی را انجام می دهند:

محافظت در برابر لغزش – هنگامی که پس از اتمام آپارتمان، کف براق زیبای انتخاب شده به شدت لغزنده است و حتی ایمنی خانواده را تهدید می کند، راه حل ممکن است گذاشتن فرش یا فرش باشد.

دیدنی ترین فرش روی یک آستر لاستیکی است که به لطف آن پارچه حرکت نمی کند.

محافظت از کف در برابر آسیب – البته، با در نظر گرفتن سختی آن (در مورد اتاق نشیمن، اتاق ناهار خوری یا راهرو، کلاس سختی 3 را انتخاب کنید، و البته، ارزش انتخاب یک کف به اندازه کافی با دوام را دارد.

برای اتاق خواب ها و اتاق های کمتر رفت و آمد، کلاس II کافی است)، با این حال، در آینده، در صورت خرابی، تعویض فرش آسان تر و ارزان تر از خود کف خواهد بود.

به اتاق ها شخصیتی دنج بدهید – اگر پس از تجهیز آپارتمان هنوز احساس می کنید که فضای داخلی بسیار سرد و ریاضت است، فرش ها به راحتی اتاق ها کمک می کنند.

آنها فضاهای خالی بزرگ بصری را کاهش می دهند اگرچه مردم اغلب از فضای زیاد شکایت نمی کنند، در مورد اتاق های نشیمن فوق العاده جادار، فرش ها می توانند چشم را فریب دهند و از نظر بصری فضای خالی بیش از حد را پر کنند.

علاوه بر این، با کمک فرش، می توان مناطق جداگانه را تشخیص داد یک اتاق ناهار خوری، یک تلویزیون یا یک اتاق نشیمن.

آنها می توانند یک لهجه رنگی قابل توجه باشند دیوارهای سفید، سقف سفید، کف روشن، مبلمان یک رنگ اگر وقت نداشتید عناصر داخلی را از قبل متنوع کنید و به نظر شما خیلی یکنواخت و خسته کننده است، سعی کنید آن را با لهجه های رنگی به شکل فرش، بالش یا پرده بشکنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.