ساعت رادو سرامیکی مشکی که گردش زمین را کنترل می کند

اگر می‌خواهید مجموعه خود را گسترش دهید، بهترین گزینه این است که با یک ساعت رادو سرامیکی مشکی لباس شیک همراه شوید.

و اگرچه بسیاری از ساعت‌های لباس واقعاً از فلزات گرانبها ساخته شده‌اند، اما شما می‌توانید کاملاً مدل استیل را انتخاب کنید و حقوق یک ماه (یا دو یا سه ماه) را کاهش ندهید.

هیچ مقررات محکمی برای اینکه چه چیزی یک ساعت لباس را تشکیل می دهد وجود ندارد، اما بیشتر آنها نسبتاً نازک هستند، فقط زمان را نشان می دهند و هیچ چیز دیگری (برخی حتی عقربه ثانیه را حذف می کنند) و روی یک بند چرمی زیبا ارسال می شوند.

کار طراح صنعتی مشهور مکس بیل در قالب این ساعت زیبای باهاوس زنده است. این ساعت که به صورت دستی و با یک بند چرمی ساده تجهیز شده است، یکی از بهترین قیمت ها در ساعت های زیر 1000 دلاری است و به راحتی با هر چیزی از شلوار جین گرفته تا کت و شلوار و کراوات ست می شود.

در چندین رنگ صفحه موجود است، مانند یک نسخه اصلاح‌شده‌تر از Timex Marlin (به زیر مراجعه کنید) – اما در این مورد، مجهز به یک حرکت سوئیسی و صفحه‌ای درخشان است.

یکی از نمادین ترین ساعت های تمام دوران، Cartier Tank تقریباً شبیه یک تاکسیدو برای مچ دست است. در حالی که این ساعت در چندین نسخه عرضه می شود، Tank Must Watch Extra-Large ظاهری کلاسیک دارد، دارای یک حرکت خودکار Cartier 1847 MC در داخل است و مقرون به صرفه ترین ساعت مکانیکی این برند برای مردان است.

با نام «XL» اشتباه نگیرید – این ساعت هنوز هم با عرض 31 میلی‌متر، طول حدود 41 میلی‌متر و ضخامت کمتر از 8.4 میلی‌متر، خوش پوش است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.