زنی که از لوله و اتصالات وینو پلاست ظروف پذیرایی ساخت

لوله و اتصالات وینو پلاست: لوله های رایج لوله کشی عبارتند از لوله های پی وی سی، لوله های وینو پلاست، لوله های PEX، لوله های مسی، لوله های ABS، لوله های چدنی و فولادی گالوانیزه و غیره که عمدتاً برای اهداف توزیع آب استفاده می شوند.

لوله برای صنعت خط لوله
لوله های مورد استفاده در صنایع خطوط لوله معمولاً به عنوان لوله های خط شناخته می شوند و با استاندارد API 5L طراحی می شوند. درجات مختلفی از لوله های API 5L وجود دارد که برای انتقال نفت، گاز یا آب از طریق خطوط لوله استفاده می شود. انواع دیگر مواد خط لوله عبارتند از SS، DSS، SDSS، GRE، FRP و غیره.

انواع لوله ها بر اساس سیالی که حمل می کنند
لوله ها بسته به نوع سیالی که حمل می کنند به صورت زیر دسته بندی می شوند:

لوله های آب کسانی که آب را حمل می کنند.
لوله های گاز انتقال مواد گازی.
لوله های بخار حامل بخارهای مختلف محصولات.
لوله های نفتی که نفت خام یا فرآوری شده را حمل می کنند.
لوله های بخار انتقال بخار.
لوله های هیدروژن حامل هیدروژن.
انواع لوله بر اساس روش ساخت
لوله ها را نیز می توان بر اساس روش ساخت طبقه بندی کرد. اینها دوباره بسته به جنس لوله زیر دسته بندی می شوند. به عنوان مثال، لوله های فلزی را می توان به عنوان دسته بندی کرد

لوله بدون درز و
لوله جوش داده شده
لوله های ERW
لوله های LSAW

به طور کلی لوله های با قطر کمتر از 16 اینچ بدون درز هستند و لوله های با قطر بزرگتر جوش داده می شوند. لوله های بدون درز به دلیل عدم وجود درز جوش که یک نقطه ضعف محسوب می شود ترجیح داده می شوند. با این حال، آنها گران تر از لوله های جوش داده شده هستند. همچنین برای لوله های با قطر بزرگ، تولید لوله های بدون درز مشکل می شود.

لوله های کربن فولادی (A53، A333، A106 و API 5L) به دلیل ارزان تر بودن و مناسب بودن برای طیف وسیعی از کاربردها از -29 درجه سانتی گراد تا 427 درجه سانتی گراد، بیشترین سهم بازار را دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.