زنی با خرید شیلنگ آب داراکار برای خود قالیچه پلاستیکی درست کرد

شیلنگ های سوراخ دار مانند شیلنگ آب داراکار یک اسپری مه آلود منتشر می کنند که سطحی به عرض حداقل 10 فوت (3 متر) را می پوشاند.

می توانید سوراخ های ریز را رو به بالا داشته باشید یا شلنگ را طوری بچینید که سوراخ ها رو به پایین باشند.

شما نمی توانید از شلنگ آبپاش برای بافتن اطراف گیاهان یا در مکان های تنگ که صاف نگه داشتن شلنگ غیرممکن است استفاده کنید.

این گزینه صرفه جویی در مصرف آب دارای کف صاف و سوراخ هایی در بالا است که به شما امکان می دهد آب را دقیقاً در جایی که به آن نیاز دارید غبارآلود کنید.

از شلنگ آبپاش می توان برای آبیاری قسمتی از حیاط شما که صاف نیست یا بذرکاری شده است استفاده کرد.

شیلنگ های آبپاش در مناطقی با گیاهان یا درختچه های بلندتر که مانع از رسیدن اسپری به گیاهان کم رشد می شود، خوب کار نمی کنند.

شیلنگ های تخت باغ شبیه شلنگ آتش نشانی هستند. آنها وقتی با آب پر می شوند گرد هستند، اما وقتی خالی هستند صاف می شوند.

آنها سبک هستند و به راحتی جمع می شوند (خودشان تخلیه می شوند)، اما می توانند فضای بیشتری را نسبت به شیلنگ های معمولی اشغال کنند.

شیلنگ های تخت ممکن است با قرقره فروخته شوند، اما برخی از شیلنگ ها را می توان جداگانه خریداری کرد. شیلنگ های باغ تخت را می توان صاف کرد زیرا انعطاف پذیر هستند و به راحتی خم می شوند.

آنها با درجه فشار ترکیدگی کمتر و سوراخ و پیچ خوردگی وینیل عرضه می شوند. این شیلنگ ها ممکن است وقتی به گوشه ها کشیده می شوند خوب کار نکنند. قبل از اینکه آب را روشن کنید، باید کل شیلنگ را باز کنید.

شیلنگ های باغ تخت زمانی که فضا محدود است بهترین عملکرد را دارند. شیلنگ را می توان مستقیماً روی یک سطح بدون گیر استفاده کرد. این شیلنگ ها برای استفاده منظم در باغ توصیه نمی شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.