روشویی کابینتی طرح سنگی که سخنگو بود

روشویی همانطور که از نامش پیداست به سادگی ظرفی است که یک شیر آب در آن می ریزد، روشویی کابینتی طرح سنگ به نوعی به یک شی هنری تبدیل می شود و می تواند از کاسه چینی چینی یا سنگ گرانیت یا سنگ آلاباستر یا شیشه های هنری دمیده باشد.

گزینه های طراحی اساسا نامحدود هستند و نکته خوب این است که شما می توانید با مبلغ معقولی یک قطعه بسیار چشمگیر و سفارشی داشته باشید.

ضایعات لوله کشی و خطوط تامین یا در پایه روشویی پنهان می شوند یا در معرض دید قرار می گیرند، اما اگر در معرض دید قرار گیرند، به گونه ای طراحی شده اند که قابل مشاهده و جذاب باشند.

کابینت های روشویی با طراحی پیچیده برای این روشویی ها در دسترس هستند، اما برخی از صاحبان خانه ها خلاقیت خود را با تبدیل کمدهای قدیمی یا میزهای کناری به پایه های فوق العاده برای سینک ظرفشویی به کار می برند.


روشویی قاب دار که گاهی سینک لبه دار نیز نامیده می شود، در یک کانتر روشویی نصب می شود. این نوع سینک معمولاً در آپارتمان ها، خانه های قدیمی و خانه های جدید ارزان قیمت یافت می شود. آنها معمولاً روی میزهای لمینت پلاستیکی نصب می شوند.

همانطور که از نام آن پیداست، این روشویی ها در یک کانتر می افتند و با یک “قاب” فلزی بریده می شوند. خود سینک می تواند از پوشش چدن یا مینای چینی تشکیل شده باشد که به هسته چدنی یا فولادی فشرده (معمولاً دومی) متصل شده است. ضایعات لوله کشی و خطوط تامین در پایه روشویی پنهان شده است.

روشویی ظرفشویی معمولاً روشویی خود حاشیه دار یا سینک روکار نامیده می شود و معمولاً در کانتر روشویی نصب می شود. این سینک در ساخت و سازهای قدیمی و جدیدتر و بازسازی ها به طور یکسان بسیار رایج است.

این روشویی لبه‌ای دارند که به اندازه سوراخ است و به سادگی در یک کانتر می‌افتد. روشویی چدنی سنگین ممکن است به سادگی با وزنشان در جای خود ثابت شوند، اما سینک‌های سبک‌تر معمولاً دارای سیستم گیره‌ای هستند که سینک را از زیر به میز نگه می‌دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.