دستگاه هایفو خانگی و ارتباطی که با بیماری آلزایمر دارد

تاریخچه ضد پیری و استفاده از دستگاه هایفو خانگی برای پوست شما: جست‌وجوی اکسیر جوانی یک داستان قدیمی است که از طریق روش‌های مختلف در طول تاریخ باستان از هر گوشه جهان روایت می‌شود.

برگرفته از چاه عمیق جمعی دانش، و با کمک دوران فناوری، گذشته اخیر شاهد نوآوری روش‌های مؤثرتری بوده است.

در چند دهه اخیر، درمان های مختلفی از جمله لایه برداری شیمیایی، میکرودرم ابریژن، لیزر فرکشنال و رادیوفرکوئنسی برای درمان چین و چروک صورت و الاستیسیته ایجاد شده است. با این حال، گزینه درمانی ایده آل هنوز شناسایی نشده است.

اخیرا سونوگرافی به عنوان یک روش درمانی جدید برای اهداف درمانی و زیبایی معرفی شده است.

آزمایش‌های بالینی نشان داده‌اند که سونوگرافی متمرکز با شدت بالا (HIFU) ممکن است بهترین نمونه از این تکنیک باشد که نتایج طولانی‌مدت را ستایش می‌کند که بسیار فراتر از فناوری‌های قبلی است.

شاید برخی از شگفتی های اولتراپی یا اولتراپی (ترکیبی از کلمه اولترا و تراپی) شنیده باشند. Ulthera در واقع یک برند ماشین های HIFU است.

هایفو از قدرت اولتراسوند برای مقابله با اثر جاذبه و پیری پوست برای لیفت و سفت کردن پوست استفاده می کند. اولتراسوند شکلی از انرژی است که تفاوت قابل توجهی با نور مانند IPL و لیزر یا انرژی الکتریکی (رادیو فرکانس) دارد.

هایفو از سطح پوست محافظت می کند، به طور دقیق به لایه های درم و زیرسازی، جایی که ضعیف شدن ساختار شروع می شود، نفوذ کرده و درمان می کند.

بافت در نقطه هدف تا دمای ~65 درجه سانتیگراد گرم می شود، حرارت حرارتی با بافت پوست ایجاد می شود که هم “زخم” و هم اصطکاک سلولی ایجاد می کند – که به نوبه خود باعث بهبودی می شود، بلافاصله کلاژن را منقبض می کند و تولید سریع را تحریک می کند.

هایفو با استفاده از انرژی صوتی در مقایسه با سایر دستگاه های آرایشی غیرتهاجمی که از لیزر استفاده می کنند، عمیق تر به پوست می رود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.