دختر بچه 5 ساله ای که با اسکاج بافتنی سنجاق سر های مدرن درست می کرد

من اسکاج بافتنی خانواده ام هستم، نه به این دلیل که می خواهم باشم، بلکه به این دلیل که باید باشم. من فکر می‌کنم می‌توان یک مورد قانع‌کننده داشت که مشاهده یک فرد در حال بار کردن ماشین ظرفشویی سریع‌ترین راه برای درک نحوه عملکرد مغز او است. یا، بر حسب مورد، کار نمی کند.

همسرم کیت را ببر او باهوش است، اما مغز او کارایی و تدارکات را انجام نمی دهد. من این را می‌دانم زیرا هر بار که ماشین ظرفشویی را باز می‌کنم، از چیدمان عجیب و غریب آن تعجب می‌کنم، که با استفاده از فضایی که به نظر می‌رسد برای مهار OCD من طراحی شده، مبهوت می‌شوم.

چگونه پنج لیوان توانسته اند کل قفسه بالایی را اشغال کنند؟ چرا آن دو کاسه تو در تو قرار گرفته اند تا کاسه بالایی هنوز کثیف باشد؟ و – خدا لعنتش کنه – گفتم هیچ چیز آلومینیومی داخلش نریزم!

آیتم توهین‌آمیز را بالا نگه می‌دارم، “بیا، من گفتم آلومینیوم نیست!” او با اخم به من نگاه می کند، اما درخششی در چشمانش وجود دارد که به من می گوید از این کار لذت می برد. او در حالی که گوشه های دهانش با پوزخند مبارزه می کند، می گوید: “ببخشید، فراموش کردم.”

من نمی توانم به او کمک کنم، اما می توانم به شما کمک کنم، حداقل از نظر آنچه باید، یا، واقعا، نباید، در آنجا قرار دهید. چگونه من می دانم؟

خوب، مغز من فقط به این شکل کار می کند. (و شاید، فقط شاید، من به اندازه کافی اشتباهات خودم را در طول سال ها مرتکب شده ام تا راه سختی را یاد بگیرم… اما هههه، به همسرم نگو.)

من وسوسه را می دانم. شما تمام شب در حال پختن شام بوده اید. تنها کاری که می خواهید انجام دهید این است که روی تخت خود بچرخید و بی خیال در اینستاگرام حرکت کنید، اما ابتدا باید کوهی از ظرف ها را طی کنید. در این لحظات، حتی کوچکترین کار تمیز کردن می تواند عمیقاً نامطلوب باشد.

و به این ترتیب متوجه می‌شوید که به چاقوهای کثیفتان نگاه می‌کنید و فکر می‌کنید، خیلی بد نیست اگر من اینها را فقط همین یک‌بار در آن بیاندازم، درست است؟

اولین مورد ایمنی است. ممکن است شما کسی باشید که ماشین ظرفشویی را بار می‌کنید، اما ممکن است شما نباشید که ماشین ظرفشویی را تخلیه می‌کنید.

و دست‌های ناآگاهی که در ماشین ظرفشویی محکم بسته‌بندی شده را زیر و رو می‌کنند، حتماً آن تیغه‌ها را پیدا می‌کنند، گاهی اوقات از انتهای اشتباه. مهم نیست که چقدر دقت کرده اید، اشیاء تیز در ماشین ظرفشویی همچنان یک خطر باقی می مانند (به همان اندازه خطرناک هستند که داخل سینک پر از ظروف پرتاب شوند).

برای ایمنی، باید همه و همه چاقوها و تیغه ها را با دست بشویید، به جز کسل کننده ترین آنها، مانند چاقوهای کره.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.