حوله ی تن پوش ماندگاری به قدمت 200 ساله

چه موادی از حوله ی تن پوش ماندگار وجود دارد؟ حوله های فوق بسته به سلیقه شما می توانند در انواع مختلفی از مواد موجود باشند.

اکثر حوله‌های استاندارد از الیاف مصنوعی ساخته می‌شوند که معمولاً نسبت به حوله‌های پنبه‌ای جاذب کمتری دارند و نرمی کمتری دارند، اما گزینه‌ای ارزان‌تر هستند.

گزینه لوکس تر، پنبه مصری است که از پنبه با کیفیت ترین ساخته شده است. آنها به دلیل داشتن حلقه های بلند و ضخیم جذب بیشتری دارند.

با این حال، این راحتی قیمت دارد و آنها گران ترین حوله ها هستند، بنابراین اگر می خواهید خودتان را درمان کنید، روی آنها سرمایه گذاری کنید.

جایگزین دیگر حوله های سوپیما است که به عنوان پنبه پیما شناخته می شود، این حوله ها از همان گیاهی است که برای پنبه مصری استفاده می شود، اما این محصولات در جنوب غربی ایالات متحده رشد می کنند.

پنبه پیما به دلیل قوی و جاذب بودن معروف است. همچنین به دلیل الیاف بلند بادوام است و احتمال کمتری دارد که پرز تولید کنند.

حوله های پنبه ای ترکیه از الیاف پنبه ای بسیار بلند مشابه حوله های پنبه ای مصری ساخته شده اند.

با این حال آنها کمی کمتر جاذب هستند، اما همچنان ضخیم و مجلل هستند. بنابراین این ماده برای آب و هوای گرم با رطوبت بیش از حد مناسب است.

حوله های 100٪ بامبو چندان رایج نیستند و ترکیب بامبو و پنبه اغلب محبوب تر است. بامبو ماده ای انعطاف پذیر و بسیار جاذب است.

اگر به اطمینان بیشتر نیاز دارید، گیاه بامبو ضد باکتری است و در محیطی عاری از آفت رشد می کند.

آخرین مورد در لیست حوله های حمام، ملحفه های حمام هستند، 100 در 150 سانتی متر. اینها عمدتاً از نظر اندازه با حوله های حمام متفاوت هستند، زیرا ملحفه حمام پسر عموی بزرگتر حوله حمام است.

ملحفه‌های حمام بعد از حمام یا حمام نیز استفاده می‌شوند، اما می‌توانند گرما و جذب بیشتری را ارائه دهند، زیرا به لطف اندازه‌شان، می‌توانند بیشتر دور شما بپیچند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.