جا کلیدی زندان بافتی که از گران ترین نخ دنیا ساخته شده بود

حتی برای ساختن کوچکترین اقلام مانند جاکلیدی زندان بافت نیاز به کار دیوانه وار است.

به عنوان مثال ، جاکلیدی ، سوغاتی شماره یک جهان را در نظر بگیرید. خواه از فلز، پلاستیک یا هر ماده دیگری ساخته شده باشند، زمان، ماشین آلات و گریس آرنجی لازم است تا برای جا کلیدی شما آماده شوند.

دسته کلید چگونه ساخته و ایجاد می شود؟ چرا ما دوست داریم آنها را روی کلید ماشین خود بگذاریم؟ موتورهای خود را راه اندازی کنید – وقت آن است که همه چیز را در مورد ساخت جاکلیدی یاد بگیرید!

قطعات یک جاکلیدی چیست؟ قبل از اینکه به فرآیندهای مختلف بپردازیم، اجازه دهید ابتدا در مورد قطعات یک جاکلیدی صحبت کنیم.

سه قطعه اصلی وجود دارد که به یکدیگر متصل می شوند: به خاطر داشته باشید، ممکن است همیشه یک زنجیر وجود نداشته باشد و ممکن است گیره آن گرد نباشد.

به عنوان مثال، برخی از جاکلیدی ها دارای گیره ای هستند که شبیه یک پنجه خرچنگ است، در حالی که برخی دیگر دارای یک توپ ساده هستند که در یک قطعه فلزی کوچک قرار می گیرد.

جاکلیدی شماره یک: جنس ریزه کاری نیز یکسان نخواهد بود. بیشتر جاکلیدی ها از پلاستیک یا فلز ساخته می شوند.

با این حال، آنها همچنین می توانند از پارچه، کاغذ، چوب یا لاستیک ساخته شوند. به پای یک خرگوش خوش شانس یا آن دسته از پاهای ضعیف شماره 1 فکر کنید که در دهه 90 محبوب بودند.

با در نظر گرفتن این موضوع، هیچ راه درستی برای ساخت جاکلیدی وجود ندارد. این به سازنده و سبکی که آنها سعی در ایجاد آن دارند بستگی دارد.

جاکلیدی ها چگونه شکل می گیرند؟ نتیجه نهایی ممکن است همیشه متفاوت به نظر برسد، اما در اصل، ساخت جاکلیدی مربوط به شکل دادن به مواد و کنار هم قرار دادن قطعات است. برای مشاهده عملی این موضوع، به سه روش شکل گیری زیورآلات جاکلیدی نگاهی بیندازید:

کاهش نرخ مرگ و میر
پرس مهر زنی
قالب گیری تزریقی
برش قالب چگونه کار می کند؟
برای مواد مختلف کم استحکام مانند پلاستیک و کاغذ، قالبی مانند یک برش کوکی غول پیکر را در نظر بگیرید.

این فرآیند را می توان در مقیاس بزرگ از طریق ماشین آلات سنگین یا درست در خانه با دستگاه برش قالب انجام داد. به نظر می رسد نسبتاً قطع شده و می میرند، درست است؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.