بشکه فلزی که موجب دعوای عجیب در بین دو قبیله شد

البته یکی از پرطرفدارترین کاربردهای آماده سازی بشکه فلزی و یا پلاستیکی، آبگیر یا ذخیره آب است، یک بشکه 55 گالن آب برای چند هفته دوام یک فرد کافی است اگر حداقل کمی در جیره بندی آب مورد نیاز خود دقت کند.

بشکه های نفت فلزی را می توان برای ذخیره ایمن گاز اضافی برای مصارف اضطراری طولانی مدت یا مزرعه استفاده کرد.
مطمئناً می‌توانید از یک شرکت گاز بگیرید تا یک مخزن برای شما نصب کند و آن را پر نگه دارد، اما هزینه‌های اولیه و دردسرهای اولیه می‌تواند بسیار بیشتر از آن چیزی باشد که اکثر ما می‌خواهیم با آن مقابله کنیم، مگر اینکه یک کشاورزی واقعا بزرگ داشته باشیم.

عملیات برای دویدن یا زندگی در فاصله مناسب از پمپ بنزین به طوری که تحویل گاه به گاه معامله بهتری باشد.

به عنوان مثال، مزرعه کوچک ما از ماشین آلات کوچک استفاده می کند، بنابراین نیاز گاز ما تقریباً 5 گالن در ماه است. یک بشکه 55 گالن برای اجرای عملیات ما تقریباً یک سال ارزش سوخت دارد.

برای خروج سوخت باید یک پمپ بخرید، اما اگر به داشتن یک پمپ برقی اهمیتی نمی دهید، این مقدار کمتر از 50 دلار است. ما یک پمپ دستی چدنی داریم که با نیازهای ما مطابقت دارد.

اگر گاز را بیش از چند ماه ذخیره می کنید، باید تثبیت کننده سوخت را به آن اضافه کنید. این در ظروف کوارتی موجود است که تا 80 گالن گاز را تصفیه کرده و آن را تا 24 ماه تثبیت می کند.

من فکر می کنم رقم 24 ماه کمی بالا است، اما حتی اگر آن را به نصف کاهش دهید، 12 ماه زمان خوبی برای ذخیره بنزین و زمان کافی برای عبور شما از برخی شرایط است.

به خصوص وقتی فکر می کنید که احتمالاً قصد دارید تلاش کنید. اگر چیزهای عجیب و غریب و نامطمئن هستند، در استفاده خود محافظه کارتر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.