با فروش عسل کوهی در تهران میلیاردر شوید

استفاده دارویی از عسل کوهی در تهران؛ یک بررسی در سال 2012 نشان می‌دهد که در طب آیورودا، عسل برای درمان طیف گسترده‌ای از بیماری‌ها، ناراحتی‌ها و آسیب‌های زیر استفاده می‌شود، چه با داروهای دیگر مخلوط شود و مصرف شود یا روی پوست استفاده شود.

سکسکه
فشار
ضعف
خیس شدن بستر و تکرر ادرار
بوی بد دهان
اثرات خماری
درد درآوردن دندان در نوزادان بزرگتر از 1 سال
اگزما و درماتیت
سوختگی، بریدگی و زخم
سرفه و آسم
اختلالات خواب
مشکلات بینایی
زخم معده
اسهال و اسهال خونی
استفراغ
فشار خون بالا
چاقی
زردی
آرتروزکارآزمایی‌های بالینی بسیاری از این کاربردها را تأیید نکرده‌اند. با این حال، یک منبع مورد اعتماد در سال 2017، عسل را به عنوان درمانی برای بیماری های پوستی مختلف با ذکر خواص ضد باکتری، ضد ویروسی، ضد التهابی و آنتی اکسیدانی عسل توصیه کرد.

عسل قرن‌هاست که یکی از پایه‌های اصلی فعالیت‌های دارویی در سراسر جهان بوده است. به عنوان مثال، پزشکان طب سنتی آیورودا، عسل را در درمان زخم‌ها و عدم تعادل‌های مختلف بدن مؤثر می‌دانند.

تولید عسل می تواند اثرات منفی زیست محیطی داشته باشد. مطالعات منبع معتبر نشان می دهد که زنبورداری می تواند جمعیت زیادی از زنبورهای عسل را وارد مناطقی کند که بومی نیستند و این می تواند گرده افشانی توسط گونه های بومی زنبور عسل را سرکوب کند.

تحقیقات بیشتر منبع مورد اعتماد اثرات منفی بعدی را بر کل اکوسیستم ها، از جمله حیات گیاهی، برجسته می کند.

طبق یک بررسی در سال 2020، شیوه‌های زنبورداری صنعتی ممکن است به شکست کلنی‌ها و کاهش کلی جمعیت زنبور عسل کمک کند.

مطالعه دیگری که در همان سال منتشر شد تأکید می کند که افزایش جمعیت کلی زنبور عسل برای توسعه پایدار حیاتی است.

زنبور عسل غربی بومی ایالات متحده نیست، این زنبور عسل در قرن هفدهم با استعمارگران وارد شد. زنبورهای عسل می توانند تقریباً 4000 گونه بومی زنبورهای این کشور را تهدید کنند. به همین دلیل زنبورهای عسل در بسیاری از مناطق حفاظت شده معرفی نمی شوند.

یک قاشق غذاخوری عسل حاوی 64 کالری منبع مطمئن، 17.2 گرم (گرم) قند و بدون فیبر، چربی یا پروتئین است. عسل دارای سطح pH متوسط کمی اسیدی 3.9 منبع معتبر است و تحقیقات نشان می دهد که این اسیدیته ممکن است به جلوگیری از رشد باکتری ها کمک کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.