استفاده از گونی پلاستیکی رولی برای لاغری

اطلاعات کیف و گونی پلاستیکی رولی؛کیسه های محافظ استاتیک کیسه ها و گونی ها برای کاربردهای ذخیره سازی، بسته بندی، حمل و نقل و حمل و نقل استفاده می شوند. محصولات عبارتند از:

کیسه های زیست تخریب پذیر
کیسه های پلاستیکی صنعتی و کیسه های وینیل
کیسه های خرید کاغذی و پلاستیکی
کیسه ها و گونی های قابل استفاده مجدد
کیسه های محافظ استاتیک
به طور معمول، کیسه ها و گونی های پلاستیکی صنعتی از پلیمرهایی مانند پلی وینیل و پلی اتیلن، سلفون و سایر پلاستیک های تخصصی ساخته می شوند. کیسه های زیست تخریب پذیر از مواد قابل کمپوست ساخته شده و با جوهرهای مبتنی بر آب یا سویا چاپ می شوند.

کیسه های ساخته شده از کاغذ کیسه ها و کیسه های پلاستیکی در بسیاری از کاربردهای مختلف ذخیره سازی استفاده می شوند.

موارد استفاده از سازماندهی قطعات یا اجزای ماشینکاری شده تا تهیه بسته بندی استریل و هرمتیک برای محصولات غذایی، داروها، مواد شیمیایی و مواد بیولوژیکی را شامل می شود.

کیسه های پلی اتیلن شفاف، پلی پروپیلن یا پلی وینیل برای بسته بندی قطعات کوچک مانند بست ها، لوازم الکترونیکی یا محصولات غذایی استفاده می شود.

پلی کیسه ها را می توان با زیپ های قفل کشویی پیکربندی کرد یا با استفاده از یک عنصر آب بندی گرم شده آب بندی کرد.

آنها همچنین می توانند برای بسته بندی برخی از اقلام استفاده شوند. با بسته بندی جمع شونده، اعمال گرما باعث می شود پلاستیک در اطراف جسم جمع شود و یک مهر و موم هوا ایجاد کند.

برخی از کیسه ها و گونی ها با ویژگی های ضد الکتریسیته ساکن یا محافظ ساکن تولید می شوند. به طور معمول، این محصولات برای محافظت از قطعات الکترونیکی حساس استفاده می شود.

سایر کیسه ها و گونی ها به طور ویژه با حباب ها یا تاول های پر از هوا برای ارسال یا حمل اشیاء شکننده یا شکستنی طراحی شده اند.

محصولات همچنین شامل کیسه های فله و کیسه های انعطاف پذیر ویژه طراحی شده برای حمل و نقل است. ظروف فله میانی انعطاف پذیر (FIBC) محصولات بزرگ و سنگینی هستند که از رشته های بافته شده پلی پروپیلن یا پلی اتیلن (چه روکش دار یا بدون روکش) ساخته شده اند که برای انواع خاصی از بارها به اشکال مختلفی تولید می شوند.

هنگامی که به عنوان کیسه و گونی استفاده می شود، می توان آنها را طوری پیکربندی کرد که پر کردن و تخلیه محتویات آنها سریع و آسان شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.