استفاده از کارتن در ساخت بدنه تانک های جنگی

شایان ذکر است که کارتن استفاده های دیگری نیز دارد؛ مانند: تخت های بلند شده سریع و کثیف که تخت های مرتفع برای باغبانی مقدماتی هستند، اما نصب آن دردسر واقعی است.

حدس بزنید چه چیزی واقعاً خوب کار می کند، حتی اگر زرق و برق دار به نظر نرسد؟ درست است، جعبه های مقوایی.

آنها را قرار دهید، آنها را با خاک پر کنید و به شهر بروید. همچنین می‌توانید از یک جعبه مقوایی برای تکنیک باغبانی سیب‌زمینی کاهی استفاده کنید.

یک جعبه را با نی و دانه‌های سیب‌زمینی بریده شده در چشم پر کنید، و وقتی سیب‌زمینی را دوست داشتید، یک دستش را در آن فرو کنید!

نگهبان گیاهان: گیاهان جوان در برابر حوادث چمن زنی و علف های هرز و همچنین نیش زدن حیواناتی مانند آهو و جوندگان آسیب پذیر هستند.

یک لوله مقوایی را می توان به نصف برش داد و در اطراف تنه چسبانید تا کمی محافظت بیشتری ایجاد کند. (برای مشکلات مربوط به آفات باغ، شما همچنین یک قفس گیاهی بزرگتر برای جلوگیری از تنقلات می خواهید.)

تشکیل پرونده: اتفاقاً بسیاری از جعبه های مقوایی اندازه مناسبی برای بایگانی هستند. می توانید جعبه های گران قیمت را از فروشگاه لوازم اداری بخرید … یا می توانید از مقوا استفاده کنید.

اگر موادی دارید که باید ذخیره شوند، این جعبه‌ها روی هم چیده می‌شوند و به راحتی برچسب‌گذاری می‌شوند، از جمله رسانه‌های دیجیتالی که اگر آرشیو بزرگی از دیسک‌های پشتیبان، نوارها و سایر لوازم داشته باشید، ممکن است مدیریت آنها سخت شود.

سازماندهی بازیافت و زباله (به ویژه برای رویدادها): اگر به هر حال قصد دارید مقوا را به محل بازیافت ببرید، اجازه دهید آخرین دور کار مضاعف را انجام دهد.

بازیافت های جدا شده خود را در جعبه های مقوایی سازماندهی کنید و آنها را به صورت استراتژیک در اطراف رویدادها با علائم واضح قرار دهید تا مهمانان را تشویق کنید که کمپوست، زباله و مواد قابل بازیافت را جدا کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.