استفاده از نخود زرد آذرشهر برای تولید لوازم آرایشی

روزهایی که نخود زرد در آذرشهر یک غذای اصلی غذا بود، گذشته است، در حال حاضر، نخود تازه در سالاد یا حتی به عنوان یک میان وعده سرو می شود، و انواع خاصی از نخود فرنگی در سرخ کردنی بسیار عالی هستند.

اگر در حال برنامه ریزی باغ خود هستید، این انواع نخود فرنگی را برای رشد یک سبزی سرگرم کننده و آسان بررسی کنید.

3 نوع اساسی نخود فرنگی: در حالی که انواع مختلفی از نخود وجود دارد، آنها به سه دسته اصلی تقسیم می شوند: نخود فرنگی انگلیسی، نخود برفی و نخود فرنگی شکر.

اگر به دنبال نوع سنتی نخود باغی هستید، نخود انگلیسی رده مناسب شماست. در حالی که آنها غلاف خوراکی ندارند، در داخل نخودهای بزرگی پیدا خواهید کرد که می توانند به روش های مختلف پخته شوند.

نخود بهاره عطر و طعم خوب و شیرینی دارد و در هر گیاه غلاف های زیادی خواهید داشت. اگر فردی هستید که نخود بزرگ می خواهید، این تنوع بسیار خوبی است زیرا معمولاً بین 6 تا 8 نخود در هر غلاف وجود دارد.

قد انگورهای نخود بهاره به حدود 2 فوت می رسد و 60 روز پس از کاشت آماده می شوند.

با طعمی شیرین، اما نه خیلی شیرین، نخودهای Survivor هنوز یک خوراکی خوشمزه هستند. آنها در غلاف خود نخود زیادی دارند تا 8 یا 9 عدد.

نخود زنده حدود 70 روز طول می کشد تا رشد کند. هنگامی که آنها آماده شدند، متوجه خواهید شد که انگورهای آنها نزدیک به هم هستند و ارتفاع آنها به حدود 2 فوت می رسد.

نخود توماس لاکستون با طعم نسبتاً شیرینی که می خواهید نخود آبدار و پرپشت می خواهید، واقعاً عالی است. شما می توانید انتظار داشته باشید که غلاف ها به طول 4 اینچ و به طور متوسط 8 یا 9 نخود در داخل رشد کنند.

انگورهای آنها نسبتاً بلند است و می تواند تا 3 فوت رشد کند. حتما دستگاه کوهنوردی مناسب برای این گونه داشته باشید.

نخود واندو یک تنوع همه کاره، هم در هوای سرد و هم در دمای گرم رشد می کند. حدود 70 روز طول می کشد تا آماده شوند.

هر غلاف حدود 7 تا 8 نخود را که اندازه متوسط هستند در خود جای می دهد. انگورها به ارتفاع 2/5 فوت رشد می کنند و خود نخودها نیمه شیرین هستند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.