استفاده از شیلنگ لی فلت در ساخت ایربگ ماشین

9 کاربرد شیلنگ لی فلت قدیمی باغ: هنگامی که شلنگ باغ شما دیگر آنطور که باید کار نمی کند، همچنان می تواند در اطراف خانه و بیرون از باغ مفید باشد.

قبل از انداختن شیلنگ آب نشتی در سطل زباله، ببینید آیا می‌توانید از یکی از راه‌های زیر استفاده کنید تا از آن استفاده کنید.
می توانید از آن برای حمایت از درختان ضعیف یا درختان تازه کاشته شده استفاده کنید. تکه های شلنگ قدیمی باغ را ببرید و از آنها در اطراف درختان استفاده کنید تا از خم شدن آنها جلوگیری کنید.

روی آن را سوراخ کنید و یک سیم یا طناب از شلنگ رد کنید و آن را به آرامی دور درخت ببندید و محکم روی زمین بگذارید.

گلدان های آبیاری عمیق: یک تکه از شلنگ باغچه را که طول گلدان شماست برش دهید و سوراخ هایی از آن ایجاد کنید تا آب تمام شود. این قطعه را در وسط گلدان گل خود قرار دهید و با خاک پر کنید.

بدون شستن کثیفی، آب را به شلنگ اضافه کنید. در کاشت توت فرنگی بسیار کارآمد است زیرا از کوبیدن گل ها از روی گیاه جلوگیری می کند. شبیه به گیاهان گوجه فرنگی آبیاری عمیق.

سطح آب غول پیکر: ما همیشه هنگام ساخت گلخانه از سطح آب استفاده می کردیم. یک تکه وینیل شفاف 3 فوتی را به هر انتهای یک شلنگ باغچه یا [لوله های سطح آب Mayes] وصل کنید و با آب رنگی پر کنید.

از آنجایی که آب همیشه سطح خود را “جستجو” می کند، و شیلنگ قدیمی می تواند به یک سطح آب غول پیکر تبدیل شود. عالی برای تسطیح سازه ها، پاسیوها، نرده ها و موارد دیگر.

ابزار محوطه سازی: شلنگ های قدیمی باغ برای کمک به ایجاد یک طرح بصری برای حاشیه ها و تخت های باغ عالی هستند. آنها را می توان قبل از شروع به حفاری و کاشت یک بستر یا ساختن برم به راحتی جابجا کرد و منحنی کرد.

ایده آل برای چیدن یک تخت گل و منظره. شیلنگ ها را می توان به راحتی منحنی کرد و به اطراف حرکت داد تا قبل از حفاری و کاشت، یک طرح بصری و حاشیه به شما ارائه دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.