استفاده از ساز دف در بازار زمان جنگ جهانی دوم برای روحیه دادن به سربازان

از دیگر سازهای این دسته از سازهای موسیقی می توان به ساز دف در بازار، چنگ، ماندولین، سارود، سنتور و سیتار اشاره کرد. سه دسته سیم وجود دارد – چنگ، عود و زه.

نوازندگان معمولا از این سازهای زهی در موسیقی کلاسیک، محلی یا سنتی استفاده می کنند. گیتار، باس، نسخه‌های الکتریکی آن‌ها، و گاهی اوقات کمانچه – یک ویولن اصلاح‌شده، در اجرای ژانرهای موسیقی بلوز، کانتری، صنعتی، جاز، متال، پانک و راک استفاده می‌شود.

ممکن است زمانی که به سازهای کوبه ای فکر می کنید، فقط به درام فکر کنید، اما بسیاری از آلات موسیقی بیشتر به این طیف متنوع از سازها کمک می کنند.

با سازهای کوبه ای، صدا را با ضربه زدن به ساز یا ضربه زدن به سطح آن تولید می کنید. این ارتعاشی تولید می کند که به عنوان یک نت به نظر می رسد. می‌توانید سازهای کوبه‌ای بی‌صدا یا بی‌صدا بزنید.

نت های ایجاد شده توسط یک ساز کوبه ای بدون صدا، صداهای نت قابل شناسایی ایجاد نمی کنند. از دیگر سازهای این دسته از آلات موسیقی می توان به زنگ، سنج، ماریمبا، ناگارا، میز، زیلوفون اشاره کرد.

مبادا فکر کنید که ریک آلن فقط قسمت‌های تصادفی کیت درام خود را می‌کوبد، صدایی که درام ایجاد می‌کند بستگی به ناحیه‌ای از سطح درام دارد. درامر باید در نقطه ای دقیق به سطح ضربه بزند تا نت درست ایجاد شود.

همچنین ببینید از کجا می توانید مجموعه های لگو مستعمل بخرید؟ در یک کیت درام، هر درام طیف متفاوتی از نت ها را ایجاد می کند و کیت درام معمولی حداقل از پنج، گاهی اوقات هفت درام تشکیل شده است.

کشورهای مختلف طبل های خود را توسعه می دهند. این سازهای بومی یا سنتی، مانند چانگگو، طبل دو سر کره ای، به شدت در موسیقی سنتی هر کشور وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.