استفاده از دفتر کلاسوری میکرو در ساخت زره های جنگی برای اغتشاشات اخیر

نوشتن در یک دفتر کلاسوری میکرو می تواند برای سلامت روان شما مفید باشد چرا که: روزنامه نگاری تکنیکی است که پزشکان برای مبارزه با مسائل مربوط به سلامت روان مانند اضطراب و افسردگی توصیه می کنند.

نگه داشتن نوعی دفتر خاطرات به افراد کمک می کند تا افکار و ترس های درونی خود را بیان کنند، الگوهای افکار منفی را شناسایی کنند و علائم را دنبال کنند.

حتی اگر اضطراب ندارید، داشتن یک دفتر خاطرات می تواند به روشن شدن احساسات و شناخت خودتان کمک کند.

ممکن است فکر کنید که برای نوشتن هر روز وقت ندارید، اما اگر دفترچه ای به همراه داشته باشید، دفتر خاطرات شما همیشه برای نوشتن در دسترس خواهد بود، در حالی که در طول زندگی روزانه خود وقت خود را از دست می دهید.

هرگز نمی دانید چه زمانی الهام گرفته می شود: حمل دفترچه یادداشت برای قرن ها بخش اساسی از فرآیند خلاقیت بوده است.

لودویگ ون بتهوون بدون آن به جایی نرسید، فقط در صورتی که وقتی بیرون بود الهام گرفت. بنجامین فرانکلین یک دفترچه یادداشت جیبی به همراه داشت تا پیشرفت اخلاقی خود را در برنامه توسعه شخصیت «13 فضیلت» ترسیم کند.

مارک تواین به هر جا که سفر می کرد دفترچه هایی با خود می برد تا مشاهدات و ایده های کتاب را یادداشت کند. امروز هم همینطور.

نویسندگان و هنرمندان مدرن می‌دانند که بهترین ایده‌هایشان احتمالاً وقتی پشت میزهای خود می‌نشینند و آماده کار هستند، به ذهنشان نمی‌رسد.

آنها دفترچه های یادداشتی را حمل می کنند تا مطمئن شوند که وقتی فکر درخشانی به ذهنشان خطور می کند همیشه آماده هستند.

حتی اگر قصد ندارید نویسنده یا آهنگساز مشهوری شوید، بدون شک در طول زندگی روزمره‌تان درخشش‌های درخشانی دارید و یک دفترچه یادداشت به شما این امکان را می‌دهد که آنها را به خاطر بسپارید.

هرگز باتری یک نوت بوک تمام نمی شود: برنامه ریزان و برنامه های دیجیتال راحت و مفید هستند تا زمانی که تلفن شما از بین برود.

کاغذ و خودکار نیازی به شارژ ندارند و همیشه آماده استفاده هستند. حتی اگر از تلفن یا رایانه خود برای بیشتر کارهای نوشتاری استفاده می کنید، نگه داشتن یک نوت بوک برای زمانی که دستگاه های دیجیتال شما تمام می شوند، عالی است.

حتی اگر تلفن شما هنوز خاموش نشده است، استفاده از یک نوت بوک می تواند به شما کمک کند عمر باتری را برای چیزهای مهم تری ذخیره کنید، مانند دریافت مسیرها یا بازی کردن.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.