استفاده از دستکش نخی مشکی در هفته مد پاریس

پوشاندن پوست با دستکش نخی مشکی در وهله اول خطر برنزه شدن را تا حد زیادی کاهش می دهد، با این حال باید روشن شود که در حالی که توانایی محافظت از پوست ابریشم و لباس های مصنوعی بین 20 تا 30 درصد است، لباس های نخی محافظت بیشتری را ارائه می دهند.

هر لایه پارچه پنبه ای، محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش به طور تصاعدی افزایش می یابد.

به گفته وی، تعدادی از افراد عادت دارند که دستکش های خود را در خود وسیله نقلیه خود نگه دارند که از نظر بهداشتی خوب نیست زیرا ممکن است منجر به عفونت شود.

این لباس ها هرگز نباید بعد از یک روز دوباره استفاده شوند؛ به گزارش سرطان پوستفونداسیون، لباس‌های تیره بهتر از لباس‌های رنگ روشن در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می‌کنند، پارچه‌هایی که برای این منظور استفاده می‌شوند با مواد شیمیایی خاصی درمان می‌شوند.

اگر چنین لباس هایی در بازار موجود نیست، لباس های نخی سفید شده گزینه بهتری برای مقابله با آفتاب سوختگی و برنزه شدن پوست هستند.

هنگامی که تصمیم به تهیه یک جفت دستکش ضد آفتاب گرفتید (و ما تأیید می کنیم، این تصمیم عاقلانه ای است)، می توانید در طیف گسترده ای از اقلام پیشنهادی در بازار گم شوید.

مهم است که به دنبال ویژگی‌هایی باشید که برایتان مهم هستند خواه سبک بودن دستکش‌های آفتابی، UPF 50، داشتن انگشت یا نداشتن، داشتن یک دستگیره داخلی یا نداشتن، و اندازه/رنگ آنها.

بهترین دستکش های آفتابی به منظور محافظت از دستان شما در برابر اشعه های مضر UV عمل می کنند و مانند پوست دوم مناسب می شوند.

ما می دانیم که گزینه های بسیار خوبی برای محافظت از دستان شما در برابر نور خورشید وجود دارد و حتی نسخه خودمان از دستکش های آفتابی را ارائه می دهیم.

بهترین راه برای جلوگیری از برنزه شدن و آفتاب سوختگی استفاده از چتر است. در عین حال، یک ضد آفتاب خوب با فاکتور محافظت در برابر آفتاب (SPF) مطابق با آب و هوای بنارس از SPF 20 تا SPF 30 باید حداقل نصف استفاده شود.

قابل ذکر است که با افزایش جیوه، فروش روسری، دستکش و عینک آفتابی افزایش یافته است. به گفته گلدی، بینایی‌شناس در بازار دالمندی، عینک‌های آفتابی از 100 تا 4000 روپیه در بازار موجود است و حداکثر خریداران پسرانی هستند که در نهایت عینک‌های آفتابی کم‌هزینه می‌خرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.