استفاده از حنا در ترکیه برای تمدد اعصاب

اگر می خواهید روی یک منطقه خاص با حنا در ترکیه خالکوبی کنید؛ سپس این بخش برای شما مهمتر است. طول عمر تاتو حنا به ناحیه ای از بدن که در آن تاتو اعمال می شود بستگی دارد.

امکان خالکوبی یک مکان خاص وجود دارد. اگر انعطاف پذیر هستید، انتخاب محل بدن شما عمر خالکوبی با حنا را افزایش می دهد.

اگر نوع پوست ناحیه اعمال شده ضخیم باشد، ماندگاری بیشتری خواهد داشت. اما پوست های نازک تر تمایل دارند تاتوی حنا را در مدت زمان کوتاهی محو کنند.

برای خالکوبی های طولانی مدت، می توانید از قسمت های بدن مانند:

کف پا
کف دست
معده
خالکوبی حنا دست
نواحی نازک‌تر بدن بالای دست‌ها و پاها هستند. آنها نازک ترین پوست را دارند. بنابراین، تاتو حنا برای مدت طولانی در این مناطق کار نمی کند.

آن را مرطوب نگه دارید
سطح خاصی از رطوبت برای تاتو حنا لازم است تا روی پوست بماند؛ برای اینکه از خالکوبی حنا بیشترین تاثیر را داشته باشید، می توانید آب لیمو را به پوست بمالید تا مرطوب بماند.

راه دیگر این است که فقط یک چهارم آب لیمو را در یک فنجان تا حدی گرم کنید که نجوشد. بعد از این سه قاشق غذاخوری شکر اضافه کنید.

شکر را تا زمانی که در آب حل شود به هم زدن ادامه دهید. بگذارید مدتی بماند و خنک شود. برای مدت طولانی می توانید آن را با خمیر حنا استفاده کنید تا رنگ تندتری داشته باشید.

اگر می خواهید خالکوبی شما ماندگاری بیشتری داشته باشد، البته نباید آن را بعد از اعمال مرطوب کنید.

این مانند کنار گذاشتن بهداشت شخصی نیست، اما تا زمانی که خمیر خالکوبی روی قسمت بدنتان اعمال نشود، نباید ناحیه را بشویید تا حداکثر سود را داشته باشید.

همچنین باید از استفاده از اسفنج ها یا اسکراب های لایه بردار روی ناحیه خودداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.